Seznam produktů pro ocenění
Basket is empty !

Dotaz na cenu

but first you need to add at least one product

Dear user,

Your inquiry has been sent

what now ?

We will check your inquiry and prepare a quote

It usually takes 15 minutes. Wait for the contact from our employee

Added successfully !

Your products has been successfully added.

Košík (0)

Výrobce ocenění, pohárů a reklamních předmětů.

0

O firmě

Naše firma JESKLOMA začala jako první v ČR nabízet unikátní technologii 3D LASER, která umožňuje gravírovat ve dvou nebo ve třech osách.

3D LASER je unikátní technologie, kdy laserový paprsek pomocí nejnovější technologie laserového záření proniká vrstvou skla a vytváří uvnitř skleněného hranolu či jiného tvaru trojrozměrný obraz ve vysokém stupni rozlišení. Vznikne tak originální reklamní předmět, který se dá dále kombinovat s pískováním. Graficky lze zpracovat prakticky jakýkoliv motiv, logo, nápis.. Na tuto technologii se používají speciální druhy skla a křišťálu. 

 

Tyto originální reklamní výrobky jsou jedinečné a v dárkové saténové krabičce se jistě stanou prestižním dárkem či ozdobou firemních prezentačních akcí.

 

Naše prodejna Elk Grove Village    glassogroup.com

 

Náš tým designerů pro vás vytvoří 3D model z jakékoliv informace, kterou nám poskytnete, ať je to fotografie, architektonický plán, soubory ve formátech: JPG, CDR, AI nebo EPS pro loga nebo i náčrtky rukou. Případně pokud máte k dispozici 3D data, jsme schopni zpracovat data ve formátech: DXF, OBJ, MAX, LWO, 3DS. Pomocí nejnovější laserové techniky ovládané speciálním softwarem jsme schopni vytvořit trojrozměrný objekt uvnitř krystalicky čistého optického skla bez porušení vnějšího povrchu skla. Používáme pouze sklo nejvyšší kvality, které umožňuje zaměřit laserový paprsek do přesně určeného bodu uvnitř skleněného objektu. Paprsek laseru je díky sofistikovanému softwaru nasměrován tak, aby proniknul povrchem skla a vytvořil miniaturní bod uvnitř skla.


Každý 3D design má rozlišení obrazu 1200 DPI, umístění každého bodu je přesně naprogramováno a vypáleného naším laserovým systémem. Naše výrobní kapacita zvládne jak individuální zakázky, tak produkci v řádu stovek kusů.

 

Ceny 3D laseru závisí především na nákladu (finančně náročná je grafická příprava v 3D programu). Po zaslání vašich požadavků vám vytvoříme individuální návrh včetně cenové kalkulace. Pokud Vás zajímají další informace, kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme!

 

Naše firma jako jediná na českém trhu nabízí obrovské množství ocenění, trofejí, pohárů a upomínkových předmětů nejen ze skla, ale i dalších netradičních materiálů – ocenění odlévané z ušlechtilého kovu, z přírodní pryskyřice, vyřezávané uměleckými řezbáři ze dřeva, umělecké fuzingové sklo a nově také 3D tisk, který vytváří přesné 3D modely. Mezi originální reklamní předměty patří další novinka na trhu – USB flash disky se skleněným hranolem, do kterého je možné umístit logo technologií 3D laser. 

Tato strana využívá cookies. Zde se dozvíte více.
x