Seznam produktů pro ocenění
Basket is empty !

Dotaz na cenu

but first you need to add at least one product

Dear user,

Your inquiry has been sent

what now ?

We will check your inquiry and prepare a quote

It usually takes 15 minutes. Wait for the contact from our employee

Added successfully !

Your products has been successfully added.

Košík (0)

Výrobce ocenění, pohárů a reklamních předmětů.

0
Křišťálová ocenění a trofeje

Křišťálová ocenění a trofeje

Skleněná ocenění ze speciálního druhu skla a křišťálu, zpracovaná v nejvyšší kvalitě, splňují vysoké nároky na přesnost a jsou vhodná jako ocenění pro podniky, soukromý sektor, veřejné instituce, kulturní zařízení, sportovní oddíly, školy.. Ocenění se využívají k propagaci, k zvěčnění obrazu, stejně jako ceny a uznání v soutěžích, firemních žebříčcích a marketingových aktivitách.

Více
Koule

Koule

Koule je dokonalý geometrický tvar od počátku vzniku vesmíru...

Více
Hvězda

Hvězda

Hvězda je pro člověka ztvárněním odvěkého snu poznání...

Více
Diamant

Diamant

Diamant se vyznačuje výraznými a přesnými hranami, tyto výrazné...

Více
Plamen

Plamen

Plameny byly v historii a literatuře vždy symbolem ohně, evokovaly...

Více
Barevná ocenění

Barevná ocenění

Správný výběr barev ve skle velmi obohacuje umělecky a vizuálně...

Více

Křišťálové ocenění je synonymem pro eleganci a luxus, což je důvod, proč materiál pro jejich provedení musí být v nejvyšší kvalitě. Naše společnost neuznává v tomto ohledu jakýkoliv kompromis, proto jsou všechna ocenění vyrobena z nejkvalitnějšího krystalu s dokonale přesným broušením. V procesu výroby a zpracování krystaly prochází procesem průběžného monitorování našimi pracovníky tak, že jsou k výrobě ocenění vybrány pouze vysoce kvalitní krystaly. Dlouholeté zkušenosti, výborný tým grafiků a designérů s vášní a odhodláním vytváří unikátní a jedinečné projekty ze skla.

Obelisky a věže

Obelisky a věže

Monumentální ocenění hrají důležitou roli při ztvárnění...

Více
3D ocenění

3D ocenění

Laserové rytí pomocí počítačové grafiky ve 3D je ideální způsob...

Více
Hodiny

Hodiny

Hodiny a čas byly od pradávna symbolem pomíjivosti a...

Více
Skleněná plaketa

Skleněná plaketa

Ocenění ve formě plakety má mnohostranné použití...

Více

Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou skleněných ocenění a trofejí v kombinaci s výborným týmem grafiků a designérů zaručí krásné, originální a precizně zpracované ocenění. V závislosti na tom, jaká je ve společnosti marketingová strategie, zohledněna finančními a grafickými požadavky, vytváříme ocenění různých forem, tvarů, kompozic a barev takovým způsobem, aby co nejpřesněji a nejdokonaleji vystihly požadované a očekávané vlastnosti projektu.

ŽÁDNÉ SKRYTÉ NÁKLADY NAVÍC

  • V CENĚ příprava návrhu
  • V CENĚ zpracování projektu
  • V CENĚ individualizace ocenění
  • V CENĚ laser 2D a 3D

Již od prvního kontaktu poskytujeme klientovi podporu a odbornou pomoc. Pomůžeme Vám vybrat vhodné ocenění a navrhneme design. Podle Vašich požadavků, představ a v souladu s tím, komu má být ocenění určeno, Vám poradíme, které sklo nejlépe vystihuje smysl projektu. Naše ocenění s grafikou vyrytou technologií 3D laser nadčasově a s přesností nahradí tradiční formy marketingu a reklamy. Naše reklamní sklo má za cíl vyzdvihnout image společnosti a stát se dokonalou odměnou, darem či oceněním. Každý projekt je individuálně posouzen z hlediska přípravy, realizace vizualizace, vytvoření projektu pro technologii 3D laser a konečné výroby. Součástí je i individuální kalkulace projektu. Ocenění je dodáváno v luxusní dárkové krabičce, na přání klienta je možné krabičky potisknout barevným tiskem – personalizace logem nebo textem. Podle požadavků klienta jsou ocenění zasílána kurýrem v co nejkratší době, i do zahraničí, případně doručena osobně.

Mimořádně cenná pro naši společnost jsou velmi vysoká hodnocení projektů a realizací ocenění. Kvalitu a dokonalost zpracování můžeme doložit spokojenými zákazníky z řad významných institucí a finančních subjektů - ministerstva, banky, obchodní centra, univerzity, vládní úřady na všech úrovních, velvyslanectví, sportovní asociace, festivaly, soutěže, turnaje, odbory, sociální organizace, školství atd.
Jsme přesvědčeni, že zdrojem tohoto úspěchu je dlouhodobá práce v souladu s naším mottem: "Skvělý design - dokonalé zpracování - spokojený zákazník"..

NEJVYŠŠÍ KVALITA REALIZACE PROJEKTU

  • ZÁRUKA realizace v termínu
  • ZÁRUKA bezpečného transportu
  • ZÁRUKA perfektní kvality
  • ZÁRUKA nejlepší ceny
Více
Tato strana využívá cookies. Zde se dozvíte více.
x