logo_cz.png

VÝROBCE OCENĚNÍ, POHÁRŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

O firmě

Naším vášnivým zájmem je sklo a jeho krása v různých formách a tvarech.

Naše společnost vznikla z vášně pro sklo a jeho krásu v různých formách a tvarech. V průběhu let se naše firma rozšířila o další obory, od výroby ocenění z kovu a dřeva po plastiky a 3D tisk. Nepřetržitý vývoj firmy umožnily stát se lídrem v oboru výroby ocenění s hlavním důrazem na individuální projekty a realizace.

Díky rozšiřování našeho vlastního strojního parku a sítě ověřených dodavatelů jsme schopni prakticky vše vyrobit. Řídíme se zásadou, že neexistují nemožné projekty. Jsou pouze překážky, které lze překonat nebo obejít.

Aby se přesvědčili o našich schopnostech, zveme vás do galerie zakázkových projektů, kde najdete naše nejzajímavější realizace. A pokud se chcete dozvědět více o používaných technologiích, zveme vás do GLASSO wiki, kde najdete popisy jednotlivých materiálů a výrobních metod.

Zveme Vás k kontaktu k jedné z našich poboček rozložených po celém světě. Kontaktní údaje najdete v záložce kontakt.

Proč my?

Protože jsme jedineční:

  • Nikde jinde nenajdete tak velké možnosti technologii v jediné firmě.
  • Žádný materiál pro nás není problém. Do našich ocenění jsme dokonce umístili i neobvyklé prvky, jako je například uhlíkové vlákno, beton, drahé kameny, podlahovou desku, píst motoru a mnoho dalších.
  • Realizujeme i ty nejvíce propracované a bláznivé projekty. Ocenění ze dřeva, kovu, skla nebo kamene, a navíc všechno má svítit? Proč ne.
  • Vytváříme ceny pro každého, kdo má přání vytvořit něco jedinečného, od individuálních klientů po největší firmy a reklamní agentury po celém světě. 
     
NoPath - Copy (3).png
.