logo_cz.png

VÝROBCE OCENĚNÍ, POHÁRŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Vlastní ocenění na zakázku

Hledáte unikátní ocenění, která vyzdvihne značku vaší firmy? Chcete překvapit svého obchodního partnera dárkem, který ještě nedostal? Nebo se žádný z našich hotových produktů nezamlouvá Vašemu vkusu? Díky nám můžete vytvořit nové a jedinečné ocenění, která Vás i oceněného nadchne.

S trochou inspirace z Vaší strany bude náš talentovaný tým designérů a grafiků schopen vytvořit projekt, který poté převedeme do finální podoby.

Náš nekonvenční přístup v tvorbě konceptů, kombinování materiálů a technologií nám umožňuje realizovat i ty nejodvážnější projekty.

Jak to děláme?

Od myšlenky k dílu

Ve třech jednoduchých krocích přeměníme tvou vizi na ocenění, které požadujete.

Krok 1
icon
DOTAZ

Sdílejte s námi svůj nápad a potřeby. Každá informace, myšlenka nebo grafika, kterou máte, může být užitečná při tvorbě projektu.

Krok 2
icon
PROJEKT

Z kolekce informací, které se mohou jevit jako chaos, naši designéři vytvoří projekty připravené k výrobě. Naše fotorealistické vizualizace před provedením ukážou, jak bude soška vypadat.

Krok 3
icon
VÝROBA

Po schválení projektu konečně můžeme proměnit ve finální dílo. S pomocí našich zkušených zaměstnanců a bohatého parku strojů se to, co bylo zatím jen virtuální koncepcí, konečně stává skutečností. Brzy budete mít ve svých rukou své vysněné ocenění.

Příklady cen

Potřeby našich zákazníků a možnosti našich designérů jsou neomezené. Navštivte naší galerii a uvidíte, na co jsme schopni.

statuetka szklo Tahoe Boat Company glasso
statuetka szklo firstenergy glasso
statuetka szklo Kanebridge glasso
statuetka szklo USTA glasso

Jak připravit objednávku ocenění na míru?

Často je snadnější vytvořit projekt od počátku než měnit již existující koncepci. Začínáme s prázdným listem papíru a můžeme si představit, jak by mělo vypadat. Nicméně chceme vytvářet ocenění na základě Vašeho požadavku. Dejte nám několik nejdůležitějších informací, které nás přiblíží k vytvoření projektu:
icon
Datum dodání:Datum události nebo předání sošky je výchozím bodem. Určuje, kolik času máme na vytvoření projektu a výrobu sošek. Čím více času máme, tím více můžeme nabídnout. Ale máme také nabídky na urgentní příležitosti.
icon
Rozpočet:Velké množství našich možností se také promítá do velkého rozpětí cen. Záleží na Vás, zda navrhneme krásnou a minimalistickou odměnu, nebo vytvoříme exkluzivní, luxusní ocenění, která bude zářit na jevišti.
icon
Množství:Velikost objednávky určuje výběr vhodných technologií, ale ovlivňuje také cenu ocenění. Výroba jediného ocenění je zcela odlišná od výroby série desítek kusů například pro všechny hosty události.
icon
Koncepce:Ty znáš svou firmu a osoby, které dostanou ocenění. Sdílej s námi svou vizi. Kdo? Komu? Za co? U jaké příležitosti? To jsou otázky, na které odpovědi nás přibližují k pochopení účelu předání ocenění. Pokud už máš svou vizi vzhledu ocenění, tak se s ní také poděl. Každá rada je zlatá.
icon
Materiály a texty:Už na fázi projektu musíme vědět, jaké texty a grafika jsou potřebné pro umístění na ocenění.

Potřebujete ocenění na zakázku?

Samozřejmě. Pokud čas a tvůj rozpočet dovolují, jsou ocenění na zakázku vždy lepší volbou než hotové plakety. Vybráním možnosti vytvoření nového ocenění víte, že:

  • Vaše ocenění bude jedinečné a originální.
  • Získáte malé umělecké dílo, vytvořené jen pro vás.
  • Překvapíte obdarovaného něčím, co ještě neviděl.
  • Bude vytvořené pro Vás a bude odrážet Váš estetický vkus.
  • Máte skutečný vliv na proces návrhu. Každá vaše poznámka je pro nás cenná.
  • Můžete na ni zahrnout libovolný obsah bez obav, zda se hodí k vzhledu a zda je na ni místo. Projekt je připraven podle Vašeho obsahu. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Mám zájem o

Kov
Sklo
Dřevo
Pohár
3D tisk
Sošky

Příloha:

Předal jste nám neocenitelné informace. Teď je čas na nás a naše designéry. Díky tvým nápovědám vytvoříme projekt, který očekáváš. Pamatuj, že čím více informací nám předáš, tím více bude projekt odpovídat tvým očekáváním.