logo_cz.png

VÝROBCE OCENĚNÍ, POHÁRŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Křišťálová ocenění

Křišťálová ocenění nejvyšší kvality jsou vhodná pro reprezentaci obchodních subjektů, veřejných, kulturních nebo sportovních institucí, škol všech úrovní a dalších v oblasti propagace, upevňování obrazu a také jako reklamní předměty a ocenění v různých formách soutěží a marketingové činnosti.

Křišťálové sošky jsou synonymem elegance a luxusu, proto musí být materiál pro jejich výrobu z nejvyšší kategorie. Naše společnost nepřijímá žádné kompromisy v tomto ohledu a proto jsou všechny výrobky vyrobeny z optického křišťálu nejlepší kvality. Během výrobního procesu a zpracování jsou křišťály neustále kontrolovány našimi zaměstnanci, aby se k vám dostaly pouze vybrané a plnohodnotné produkty nejvyšší kvality. Naše dlouholeté zkušenosti, vynikající tým grafiků a designérů s vášní a angažovaností vytvářejí jedinečné, často unikátní návrhy sošek.

diamenty.jpg

Ocenění křišťálové - Diamant

Diamant se vyznačuje výraznými a přesnými hranami, tyto výrazné linie ztělesňují dokonalost, kterou nalézáme u drahých kamenů. Ocenění ve tvaru diamantu evokuje dojem velkých darů, cen a odměn.
kole.png

Ocenění křišťálové - Koule

Koule je dokonalý geometrický tvar od počátku vzniku vesmíru. Ocenění ve tvaru koule se skvěle uplatní v obchodním světě, v národních i mezinárodních korporacích a mnoha sportech.
plomienie.png

Ocenění křišťálové - Plamen

Plameny byly v historii a literatuře vždy symbolem ohně, evokovaly energii, cestu k úspěchu. Ocenění ve tvaru plamene povzbuzuje představivost a fantazii a vytváří dojem moci, úspěchu.
gwiazdy.jpg

Ocenění křišťálové - Hvězda

Hvězda je pro člověka ztvárněním odvěkého snu poznání vzdáleného a nedosažitelného. Křišťálová hvězda jako nebeské těleso září prostřednictvím ocenění a je symbolem úspěchu společnosti či instituce.
krysztal-kolorowy.jpg

Křišťál barevný

Správný výběr barev ve skle velmi obohacuje umělecky a vizuálně celý projekt. Barevná ocenění používají při výrobě skla oxidy kovů a vytváří tak zajímavé vizuální efekty, ztvárňují originalitu a harmonii, jsou vhodná jako symbol tvořivosti a zdravého sebevědomí.
plakiety.jpg

Křišťálové plakety

Ocenění ve formě plakety má mnohostranné použití. Pokud krátký text v projektu nesplňuje očekávání klienta, protože má v úmyslu umístit více obsahu, je plaketa pro tento účel jedinečnou a reprezentativní volbou.
obeliski.png

Obelisky / Věže

Monumentální ocenění hrají důležitou roli při ztvárnění velkých a speciálních projektů reklamy. Přináší na reklamní trh trvalou hodnotu, ocenění jsou dlouhodobě připomínkou úspěchu a kvality.
bryly-grawerowane-3d.jpg

Ocenění s 3D laserem

Laserové rytí pomocí počítačové grafiky ve 3D je ideální způsob, jak zobrazit trojrozměrné objekty. 3D laser zachytí přesně a dokonale i ty nejmenší detaily projektu.
zegary.png

Křišťálové hodiny

Hodiny a čas byly od pradávna symbolem pomíjivosti a nevyhnutelné potřeby předat potomstvu materiální stopy své činnosti. Krásné a jedinečné hodiny jsou fúze krásy, elegance a exkluzivity. Hodiny mohou mít individuální tvar, velikost, barvu nebo styl. Ocenění formou hodin je zajímavé, netradiční a nadčasové.

Proč si nás vybrat?

Glasso již mnoho let dodává nejkrásnější designové sošky, které se vyznačují jedinečností a elegancí. Díky našemu výjimečnému týmu grafiků a designérů, kteří pracují s vášní a angažovaností, jsme schopni vytvářet jedinečná a neopakovatelná díla. Chápeme, jak důležité je pro vás rozmanitost projektů, proto jsou naše sošky k dispozici v různých formách, tvarech a kompozicích, což umožňuje jejich přizpůsobení různým odvětvím a subjektům, od finančních po kulturní. Abychom vyšli vstříc vašim očekáváním, nabízíme široké možnosti výběru materiálů a moderních řešení, například 3D tisku nebo 3D gravírování.

Plná odborná podpora

Od prvního kontaktu s naší firmou nabízíme podporu a profesionální pomoc. Seznámíme se s vašimi očekáváními a nápady a s rolí, kterou má produkt plnit, poradíme vám při výběru vhodných řešení a materiálů.

Individuální projekt a vizualizace

Připravíme pro vás individuální projekt, který splní předem stanovené technické a vizuální požadavky. Obdržíte realistickou vizualizaci, díky které si budete moci prohlédnout svou objednávku ještě před její výrobou.

Záruka nejvyšší kvality a dodržování termínů

Důvěřujte našim dlouholetým znalostem a zkušenostem a zaručíme vám nepřekonatelnou kvalitu a perfektní provedení vašich jedinečných sošek v stanoveném čase.

Žádné skryté dodatečné náklady

Zajistíme Vám jasný a přehledný odhad nákladů pro každý projekt od samého začátku naší spolupráce. Nepožadujeme žádné dodatečné poplatky za naši odbornou a projektovou podporu.

Jak vypadá celý proces?

icon
Pomůžeme vám s výběrem

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a náš tým poradců vám poskytne veškeré potřebné informace a odpoví na vaše otázky.

icon
Připravíme pro vás projekt

Naši grafici na základě předem stanovených pokynů připraví váš individuální projekt a vizualizaci.

icon
Vyrobíme

Po schválení projektu vám začneme s realizací objednaných sošek.

icon
Zabalíme a pošleme

Hotové sošky budou pečlivě zabaleny a odeslány na uvedenou adresu, i do zahraničí.