logo_cz.png

VÝROBCE OCENĚNÍ, POHÁRŮ A REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Skleněná ocenění

Statuety ze skla nejvyšší kvality splňují očekávání šéfů obchodních subjektů, veřejných institucí, kulturních, sportovních, škol všech úrovní a dalších v oblasti propagace, upevnění obrazu a také sloužící jako reklamní předměty a ocenění v různých formách soutěží a marketingové činnosti.

Skleněné plakety jsou doplňkové ve srovnání s křišťálovými soškami, ale jejich forma je ovlivněna možnostmi laserového gravírování velkého množství obsahu nebo grafiky, kvůli velkým skleněným plochám. Při výrobě a zpracování skleněných sošek podléhají neustálé kontrole našimi zaměstnanci, aby se k vám dostaly pouze vybrané a plnohodnotné, nejvyšší kvality. Většina skleněných sošek je individuálně zabalená v krásných pouzdrech, na kterých také můžeme vyrazit libovolný obsah a grafiku.

szklane-plakiety.jpg

Skleněné plakety

Ocenění ve formě plakety má mnohostranné použití. Pokud krátký text v projektu nesplňuje očekávání klienta, protože má v úmyslu umístit více obsahu, je plaketa pro tento účel jedinečnou a reprezentativní volbou.
szklo-fussing.jpg

Tavené sklo - fussing

Originální barevná ocenění se vytváří speciálním procesem tavení v peci, dávají tak prostor k velkému množství kombinací barev a tvarů. Touto technologií vznikají zajímavá kreativní a jedinečná ocenění.
szklo-projekty-zamwowienie.png

Umělecké sklo

Individuální projekty vytvořené našimi grafickými designéry.
szklo-obelsik.png

Skleněné obelisky / věže

Monumentální ocenění hrají důležitou roli při ztvárnění velkých a speciálních projektů reklamy. Přináší na reklamní trh trvalou hodnotu, ocenění jsou dlouhodobě připomínkou úspěchu a kvality.
szklo-diament.jpg

Skleněná ocenění - Diamant

Diamant se vyznačuje výraznými a přesnými hranami, tyto výrazné linie ztělesňují dokonalost, kterou nalézáme u drahých kamenů. Ocenění ve tvaru diamantu evokuje dojem velkých darů, cen a odměn.
szklo-gwiazdy.png

Skleněná ocenění - Hvězda

Hvězda je pro člověka ztvárněním odvěkého snu poznání vzdáleného a nedosažitelného. Křišťálová hvězda jako nebeské těleso září prostřednictvím ocenění a je symbolem úspěchu společnosti či instituce.
szklo-zegary.jpg

Skleněné hodiny

Hodiny a čas byly od pradávna symbolem pomíjivosti a nevyhnutelné potřeby předat potomstvu materiální stopy své činnosti. Krásné a jedinečné hodiny jsou fúze krásy, elegance a exkluzivity. Hodiny mohou mít individuální tvar, velikost, barvu nebo styl. Ocenění formou hodin je zajímavé, netradiční a nadčasové.
grawerowanie-zdjec.jpg

3D fotografie do skla

Technologie gravírování obrazu do skla zvěční jakýkoliv obraz a text, fotografii rodiny, přátel, domácích malíčků či věcí, na které si chcete uchovat trvalou vzpomínku.
plomienie.png

Skleněná ocenění - Plamen

Plameny byly v historii a literatuře vždy symbolem ohně, evokovaly energii, cestu k úspěchu. Ocenění ve tvaru plamene povzbuzuje představivost a fantazii a vytváří dojem moci, úspěchu.
szklo-kolorowe.png

Barevné sklo

Správný výběr barev ve skle velmi obohacuje umělecky a vizuálně celý projekt. Barevná ocenění ztvárňují originalitu a harmonii, jsou vhodná jako symbol tvořivosti a zdravého sebevědomí.

Proč si nás vybrat?

Glasso již mnoho let dodává nejkrásnější designové sošky, které se vyznačují jedinečností a elegancí. Díky našemu výjimečnému týmu grafiků a designérů, kteří pracují s vášní a angažovaností, jsme schopni vytvářet jedinečná a neopakovatelná díla. Chápeme, jak důležité je pro vás rozmanitost projektů, proto jsou naše sošky k dispozici v různých formách, tvarech a kompozicích, což umožňuje jejich přizpůsobení různým odvětvím a subjektům, od finančních po kulturní. Abychom vyšli vstříc vašim očekáváním, nabízíme široké možnosti výběru materiálů a moderních řešení, například 3D tisku nebo 3D gravírování.

Plná odborná podpora

Od prvního kontaktu s naší firmou nabízíme podporu a profesionální pomoc. Seznámíme se s vašimi očekáváními a nápady a s rolí, kterou má produkt plnit, poradíme vám při výběru vhodných řešení a materiálů.

Individuální projekt a vizualizace

Připravíme pro vás individuální projekt, který splní předem stanovené technické a vizuální požadavky. Obdržíte realistickou vizualizaci, díky které si budete moci prohlédnout svou objednávku ještě před její výrobou.

Záruka nejvyšší kvality a dodržování termínů

Důvěřujte našim dlouholetým znalostem a zkušenostem a zaručíme vám nepřekonatelnou kvalitu a perfektní provedení vašich jedinečných sošek v stanoveném čase.

Žádné skryté dodatečné náklady

Zajistíme Vám jasný a přehledný odhad nákladů pro každý projekt od samého začátku naší spolupráce. Nepožadujeme žádné dodatečné poplatky za naši odbornou a projektovou podporu.

Jak vypadá celý proces?

icon
Pomůžeme vám s výběrem

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a náš tým poradců vám poskytne veškeré potřebné informace a odpoví na vaše otázky.

icon
Připravíme pro vás projekt

Připravíme pro vás projekt

icon
Vyrobíme

Po schválení projektu vám začneme s realizací objednaných sošek.

icon
Zabalíme a pošleme

Hotové sošky budou pečlivě zabaleny a odeslány na uvedenou adresu, i do zahraničí.